Heroes TeaM KuZGuN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes TeaM KuZGuN

Hoşgeldiniz [ KuZGuNN ]

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Soru - Cevap Sürüsüyle Sorunun Çözümü

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Soru - Cevap Sürüsüyle Sorunun Çözümü Empty
MesajKonu: Soru - Cevap Sürüsüyle Sorunun Çözümü   Soru - Cevap Sürüsüyle Sorunun Çözümü I_icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 12:47 pm

Bende Yt2a.cn 'De Failed To Load İmage Hatası Verio Yardım.

x)Ya oyun kapalıdır yada site çökmüştür.Yada türklere kapatılmıştır.

server kurcamda bana yardımcı olur musun ?

Server kurmak için bölüm açılmıştır.

ocitimes moderatorum yha konuya kilit attın ozel mesaja da cevap vemedin acaba burdan solermisin sorunum hamachi serverlardaki aglara nasıl kaydolcam bilen ayrdım etsin lutfen

x)Yapman gereken hamachi'nin ağlarına girmek.Admin sana üyelik sitesini atar girer oynarsın

ya ben pvp kuruomda hamachi pvp navicat programını nasıl kulancam agı falan kurdum ama open dedigimde beklio beklio

x)FTERM Kurduysan ordan yapabilirsin.

1045-Access denied for user 'root'@'5.36.47.237 ' (using password:YES) diye bi hata verio şunu söleyin lütfen çözümü nedir :S

x)Ağın ve kullanıcı adı'dır bu pvp kurarken yardımcı olucaktır sana

Güzel konu ama beendeki yardım bölümünde baya sayfa var xD

x)Bu Soru Cevap şeklinde

saol s

x)Ö.d

düzgün adam gibi shoplu emremt2 deki gibi bir site nasıl açacağız

x)Onların ya ip'li yada .com'lu site vermesi lazım + shop'un açık olması lazın

Eğer burda sorunlarınıza yardım bulamıyorsanız birde benim yardım bölümümü deneyin.

x)Bulamıyolardı ama buluyolar

Kardeş ben pvp server kurdum her şeyi yaptm account ta açtım kendıme navicattan ama bir türlü oyan girmiyor sunuc bağlanrken hata diyor neden sorablrmym

x)Mc Düzeltmesi yap

yha bende longjupvp i var devil.dll hatası gelio benim metinde yeni patchli olna

x)Metin2_Turkey'in içine atarak gir.

23hx E Noldu Ya Kapandimi O pwp :''(

x)Evet türklere kapandı

FyLongju kapandımı oyuna girerken bağlanırken hata diyor

x)Tekrar dene sanırım kapandı

LOG
LoadLocaleError(Locale/Tr/Locale_game.txt

DİE Bİ HATA WERİO :S:S:S:s:S:S YARDIM LÜTFEN!

x)Yapman gereken Oyunu Silip setup'tan tekrar yüklemek

arkadas bana hamachi serwrlara girebilmek içiçn metin2 nın ıcıne atılcak dosyalarını werebilirmisiniz

x)Mc.txt, Mc.dll, Ve kendi .exe mc.txt kendi ip'ini az. .exe'den gir

metin2 modun 1.serveri ve 2.serveri olan bi metin2mod yokmu arkadaşlar ?

x)Malesef

Arkadaslar Ben Private server kurdum ama benden baska hic kimse giremiyor napcaz bu isi biri sölesin lütfen ....!!!!!!

yaw bende kxyt2 tr yama indircem bulamiom metin2moddan gircem locale/kr/local_game.txt hatasi verio

arkadaslar bn kendi pvpmi kurudm ama sadece kendim giriom arkadaslarım girerken sunucuya bağllanırken hata alıolar neden acaba

kendi pvp ' me player yani üyelik nası ekleyebilirim? msn vermek yasak

Konu Güncelliğini Kaybetmiş

Teşekkür Ederim ..

Alıntı:
saqo54 Nickli Üyeden Alıntı
yaw bende kxyt2 tr yama indircem bulamiom metin2moddan gircem locale/kr/local_game.txt hatasi verio

Forumu Aaraştır

Alıntı:
cortezx Nickli Üyeden Alıntı
kendi pvp ' me player yani üyelik nası ekleyebilirim? msn vermek yasak

Nacivattan

arkadaşlaşlar yt2a ya nasıl üye olunuyo üyelik bölümünü açtım ama yazıları anlamıyorum yardım ?

Yardım navicat mysql

S.a aga guzel konu ama cok saol ben seni cok sevdim ama su hata var oyuna girince hic bir sey gozukmuyor ne yapmaliyim ama bunu soyle ha

Bİde swap hatasi var o ne ya oyne soylermisiniz beyler bunu cozelsem cok super pc var
16gb ram ve 2.5gb ekran karti ustelik 5 tane fan var super pc beyler

Aga lutfen cevap verin ha bu forumada guveniyom cok guzel bb

kardeş nerde veriyor o hatayı ?

MSN vermek yasak

emeğe saygı +++

Pwp serverimize lonca yeri kurmak icin ne yapicaz haritada lonca alanlari bayraklari ve npcsi yok

LOG |
LoadLocaleError(Locale/Tr/Locale_game.txt) |
BU Hatayı verıyo napcam

x)Oyunu Sil tekrar yükle

Navicatiye bağlanamıyorum 10061 die bi hata veriyor nasıl bağlanacağım ??

x)FTERM restart at

BeyLer Su konuya bı el atsanız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

x)Bazıları fake olabiliyor.

arkadaslar m2_local_starterden oyuna giremiyorum yardim edinya nasl gircem oyuna girince hata veriyor ama oyun acilio ve servere bağlanmiyor server acik oldugana rağmen bunarkadaslar m2_local_starterden oyuna giremiyorum yardim edinya nasl gircem
oyuna girince hata veriyor ama oyun acilio ve servere bağlanmiyor server acik oldugana rağmen bunun cözzümünü bulana
repe boğcam ! un cözzümünü bulana repe boğcam !

x)Mc.txt düzeltmelisin.

oyuna girerken mc.exe uygulama düzgün başlatılamadı hatası geliyo yardım

x)Mc.txt'deki ip yanlıştır

pwp lerin en acısı ise 2 gün oyna sonra banned çok acı verici

x)Bu adminlere kalmış iş

selam ben kendi serverimi kurdum butun herseyi yaptım ama
ID ve SIFRE bölümünde takılıyorum accountum yok kendi kurduğum serverde nasıl account açıcam? lütfen yardım?

x)O kurduktan sonra mc.txt mc.dll account.exe diye bir dosyaya atar.Orda mc.txt'e ip'i yaz .exe'den gir

kardes oyuna giriorum skill koyma yeri envanter vs. vs. açılıo ama canavarlar ve çarlar gozukmuo yun karanlık nası duzeltebilirim ?

x)Bunu ilkez duyuyorum yabani domuzlar siyahmı gözüküyo?

Ben ıd şifre yazıyorum karakter seçiyorum yükleniyo... tam girecek oyundan ATIYOR NEDEN OLABİLİR

x)Bug'ta kalmış başla'ya bastıktan sonra sürekli enterla

u8zx pvp sınde arkadasda yukledık pasa pasa gırdı 32 lwl akastık hatta.
Ancak ben evden gırıyorum Log verıyor sebebı nedır Locale_tr.addr sildim ama gene olmadı yardım Pls.

x)SetGuildMarkPath verebilir veya hongkong bunu sabitte private serverlarda bulabilirsin

MetinAge Ve Metin2Ol üyeliqi

x)Sanırım oyun kapandı

Arkadaşlar artık Yardım Bölümüne ben bakıyorum.Soerularınızı alta yazabilirsiniz.

x)Sağol ama ben devraldım xD

Peki ShowTime pvp swden çok iyi anlıyorum demişsin şu hatayı çöz bakalım
siteye sadece ben girebiliyor başka kimse giremiyor kaç tane farklı panel ile kurdum olmadı appserv ile olmadı xampp ile olmadı xampp ta apache ve mysqla start verdim.

x)Sende ip'ine göre hazırlamalasın örnk:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gibi

O kadarda bilmiyorum elimden geldiğince bilgim ne kadarsa o kadardedim ben appserv ile olması lazım aslında ama sende bir yanlışlık var benimi kandırıyosun :@

x)Yok doğru söylüyor

u8zx te karakter ekranı geliyor entere basıorum
yüklenior oyuna girerken daha hemen atıyor bu neden acaba

x)Bugta kalmış sürekli enterlayarak gir

ya metin kolik neden açılmıyo

x)Kapalı olabilir.Restart atılıyo olabilir.vs. vs.

Benim sorunuma care bulana +10 rep vercem
karakteri seciyorum elini kaldiriyo direk atiyo bug olunca oyuna giriyo girer girmez atiyo benim ki karakteri seciyom elini kaldiriyo
geri ch secme yerine geliyo 2-3 pc de denedim benim pc bozuktur diye ama yok lütfen bi çare

x)Bugta kalmış Sen en iyisi o oyunu oynama

bnm arkadasda pvp actı GM oldum fakat üstümde GM yazmıyor yazmadığı içinde kodlar islemiyor :S nasıl yapcaz onu ya yarım lütfennnn

x)Msql'den ayarlamılısın forumda ararsan bulabilirsn
http://heroesteamkzgn.yetkinforum.com

Soru - Cevap Sürüsüyle Sorunun Çözümü
1 sayfadaki 1 sayfası